ZEDNICTVÍ LIŠKA Omítky

Zednictví Liška má bohaté zkušenosti s omítkami, kde s naším týmem zkušených zedníků nabízíme kompletní služby v oboru omítek a stěrek.

Kvalitní omítky jsou důležité pro pro celkový vzhled budovy, a proto se snažíme o maximální důraz na detail a preciznost při každé realizaci. Naši zedníci jsou vyškoleni v nejnovějších technikách a materiálech, což nám umožňuje nabídnout kvalitní a spolehlivé služby našim zákazníkům.

V naší nabídce najdete širokou škálu omítek, včetně strojních sádrových omítek, které se vyznačují vysokou pevností a odolností proti vodě. Tyto omítky jsou ideální pro interiérové i exteriérové povrchy a dodávají jim pevnost a krásný vzhled.

Dále nabízíme sádrové stěrky, které se používají pro vyrovnávání nerovností na stěnách a stropech. Tyto stěrky jsou odolné proti vodě a vlhkosti a zajišťují hladký a rovný povrch.

V naší nabídce naleznete také vápenosádrové omítky, které jsou ideální pro venkovní povrchy a nabízejí vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům a UV záření. Tyto omítky jsou také velmi pevné a trvanlivé.

Nabízíme také štukování, které dodává interiérům a exteriérům krásný a elegantní vzhled. Štukování se používá k zakrytí nerovností na stěnách a stropech a k dodání interiéru nebo exteriéru luxusního a stylového vzhledu.

Pokud hledáte kvalitní a profesionální omítky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme více informací a vypracujeme Vám individuální nabídku na míru. Těšíme se na spolupráci s Vámi a na to, jak Vám pomůžeme dosáhnout Vašich představ o krásných a pevných omítkách.

Oblast působení

Plzeň, Plzeň Slovany, Třemošná, Starý Plzenec, Nýřany, Rokycany, Přeštice, Hořovice, Tachov, Stod, Stříbro, Dobřany, Spálené Poříčí, Příbram, Mýto, Rožmitál pod Třemšínem…