ZEDNICTVÍ LIŠKA Bourací práce a sanace

Bourací práce a sanace jsou často nutné při rekonstrukci nebo demolici budov. Zednictví Liška poskytuje širokou škálu služeb v této oblasti, včetně bourání bytového jádra, sanace sklepa, sanace budovy, sanace suterénu a dalších.

Bourací práce provádíme strojově a prakticky při každé zakázce. Nejdříve se provede samotná demolice daného objektu či bourací práce dle dohody s majitelem a po odklizeni suti následuje další úprava pozemku či stavby a následná nová výstavba, nebo rekonstrukce bytu, domu či jiného typu objektu.

Naši stavebníci jsou vybaveni moderní technologií a zkušenostmi, aby mohli realizovat i ty nejtěžší projekty v oblasti sanace objektů. Snažíme se zabezpečit bezpečnost našich zaměstnanců a okolí a minimalizovat rušení v okolí.

Bourání bytového jádra může být nutné v případě, že chcete rekonstruovat nebo přestavovat bytový prostor.

Bourání bytového jádra, sanace budov, sklepa a suterénu jsou složité procesy, které vyžadují odborné znalosti a zkušenosti. Naši odborníci jsou připraveni vám poskytnout kvalitní a efektivní řešení za příznivé ceny.

Pokud hledáte spolehlivou firmu pro bourací práce a sanace, obraťte se na nás. Rádi poradíme!

Oblast působení

Plzeň, Plzeň Slovany, Třemošná, Starý Plzenec, Nýřany, Rokycany, Přeštice, Hořovice, Tachov, Stod, Stříbro, Dobřany, Spálené Poříčí, Příbram, Mýto, Rožmitál pod Třemšínem…